Dodaj do obserwowanych
Archiwalne

Kabaret Czwarta Fala w Sopocie!

Kabaret
Sopot, Ul. Zamkowa Góra 3-5

Opis

Kabaret Czwarta Fala - formacja młodego pokolenia, istniejąca od września 2009 roku, w skład której wchodzą 2 osoby- Mateusz Lewkowicz oraz Damian Lebieda. Twórcy hitu "Wieśka Tico", który na YouTube osiągnął grubo ponad 50 milionów wyświetleń, "Mój Passat robi we wsi szum" (ponad 70 milionów wyświetleń, co sprawia, iż jest on najpopularniejszą parodią w historii polskiego Internetu), jak również innych utworów, które zna cała Polska.

Wiodącą postacią na ich kanale jest Janusz, którego przygody, z zapartym tchem, śledzą miliony Polaków. Ich kanał subskrybuje ponad 750 000 osób, co sprawia, iż Czwarta Fala jest najpopularniejszym kabaretem na polskim YouTube. Młodzi, pełni pozytywnej energii, zawsze gotowi na interakcje z widownią- tak w skrócie można opisać Czwartą Falę.

Twórcy przygód dwóch nierozgarniętych dresiarzy- Kloca i Wentyla, przybywają do Państwa z programem Made in Poland, żeby porwać Was w świat pełen humoru. Usiądźcie wygodnie, przygotujcie się na świetną zabawę i pozwólcie się porwać Czwartej Fali!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Sopot, Ul. Zamkowa Góra 3-5
Pokaż mapę

Jeśli wiesz że coś się zmieniło – daj nam znać

Źródło danych: kupbilecik.pl
Data ostatniej aktualizacji: 30.06.2022, 20:10

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Kabaret Czwarta Fala w Sopocie!
Kabaret
Data:
30.06.2022 | 20:00
Cena:
40,00 zł
Wydarzenie obejrzało już 50 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook
Loading image

Proszę czekać