Dodaj do obserwowanych
Archiwalne

Mago Magic Show w Multikinie

Spektakl
Możesz dodać tę atrakcję do planera i stwórz swój plan na aktywny dzień!
Sopot, Bohaterów Monte Cassino 63
22.12.2022
19:00

Opis

Kraina Magii stoi otworem. Jesteś fanem iluzji? Oglądasz iluzjonistów w programach i myślisz że ich triki to triki filmowe. Zapraszamy do sali gdzie poznasz Magie z bliska i zobaczysz prawdziwą iluzje nie tylko filmową!

Mago to wszechstronnyy artysta, zainspirowany przez swoich rodziców, DuoBatrix - iluzjonistów występujących na arenie międzynarodowej w latach 80tych. Profesjonalne pokazy sztuki iluzji Mago Magic Show idealne na każdą okazję - wesele, event firmowy, prywatną imprezę. Wieloletnie doświadczenie pozwala artyście dostosować pokaz do potrzeb publiczności oraz wielkości imprezy. Pokazy iluzji zawierają klasyczne triki, spopularyzowane przez David'a Copperfield'a oraz takie, w których zastosowanie mają nowoczesne, pionierskie rozwiązania. Mago Magic Show tworzy niewiarygodny nastrój , w którym wszystko staje się możliwe.

Mago Magic Show występują na całym świecie w wielu prestiżowych hotelach oraz międzynarodowych firmach. Mago dwukrotnie wystąpił w programie Mam Talent, za każdym razem zachwycając widownię i jurorów. Tym razem jest pokaz specjalnie przygotowany dla fanów Kina i iluzji Triki przygotowane specjalnie na ten pokaz zabiorą Państwa w świat jakiego nigdy nie znaliście. Dajcie sie ponieść w swiat potężnej iluzji nie tylko kinowej ale i scenicznej.

Całość naszej imprezy poprowadzi znany i lubiany Daniel Wieleba - polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, przedsiębiorca, polityk, działacz samorządowy, scenarzysta oraz dziennikarz i prezenter radiowy i telewizyjny, który zyskał rozpoznawalność jako Pan Lotto (zastąpił Ryszarda Rembiszewskiego), a także z gościnnego udziału w serialach telewizyjnych i prowadzenia imprez.

Czeka nas naprawdę dobra zabawa.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 63
Pokaż mapę

Jeśli wiesz że coś się zmieniło – daj nam znać

Źródło danych: kupbilecik.pl
Data ostatniej aktualizacji: 1.10.2022, 03:17
Jesteś organizatorem lub przedsiębiorcą?

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Mago Magic Show w Multikinie
Spektakl
Data:
Czwartek, 22.12.2022 | 19:00
Cena:
20,00 zł
Wydarzenie obejrzało już 100 osób
Obserwuj
Jesteś organizatorem lub przedsiębiorcą?
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook
Loading image

Proszę czekać